Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Mamy biura w 4 lokalizacjach i zatrudniamy ponad 60 pracowników. Od 2004 roku budujemy platformę, która łączy pracodawców i kandydatów. Tworzymy dobre miejsce pracy, rozwijamy się jako firma i dajemy naszym pracownikom przestrzeń do rozwoju. Stawiamy sobie ambitne cele. Jeśli chcesz je z nami osiągać - dołącz do naszego zespołu. Praca.pl to też Pracodawca.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)
KOGO SZUKAMY:
Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pracowitą, ambitną i odpowiedzialną za powierzone zadania, która chce aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu nowoczesnych aplikacji internetowych, posiadasz doświadczenie jako programista oraz potrafisz kreatywnie i samodzielnie rozwiązywać problemy, zapraszamy Cię na rozmowę.

TWOJE ZADANIA:
Samodoskonalenie, tworzenie nowych produktów oraz optymalizacja istniejących funkcjonalności w aplikacjach internetowych, opartych o Symfony 4, PHP 7.4. Korzystanie w codziennej pracy z SOLID i wzorców projektowych.

PERSPEKTYWY Z NAMI:
Oferujemy możliwość rozwoju w zakresie programowania poprzez udział w konferencjach branżowych i szkoleniach.
Stawiamy na pracę zespołową, gdzie liczy się wzajemna pomoc i uczenie się od siebie.
Jesteśmy stabilną firmą, istniejącą od 16 lat, dzięki czemu zapewniamy stabilne zatrudnienie.

PROCES / TECHNOLOGIE:
W codziennej pracy stosujemy podejście Agile (Kanban).
Kod piszemy w PHPStormie, a do Code Review używamy GitLaba. Środowisko developerskie oparte jest na Dockerze.
Testy piszemy w PHPUnit i Behat
Kod piszemy w podejściu DDD z wykorzystaniem CQRS, REST, ADR, Hexagonal Architecture oraz Design Patterns.
Technologię i sposób implementacji nowych funkcjonalności wybiera zespół programistów.

DLACZEGO WARTO?
  • Nastawienie na rozwój i nowoczesne technologie
  • Biuro w wygodnej komunikacyjnie lokalizacji, blisko Metra Kabaty
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Work Life Balance pracujemy od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00 lub 8.30 - 16.30